web site tasarımım

Web Site Tasarımı

Siz sadece işinizi yapın. Biz ise tüm dijital ihtiyaçlarınız için buradayız. Size sıradan bir web tasarımı vermiyoruz. Bir web sitesinde olması gereken tüm bileşenler ve entegrasyonları bir arada bulabileceğiniz, internet sitesi paketi veriyoruz.

Bir web sitesinden çok daha fazlası

Ne Sunuyoruz?

ÖZGÜN SİTE TASARIMI

Tüm site tasarımlarımızı, tamamen özgün, hiçbir şablon kullanmadan hazırlıyoruz. Sektör ve hizmet alanını dikkate alarak tasarımı özelleştirirken; müşterimizin ihtiyaç duyduğu tüm ayrıntı, bileşenleri ve eklentileri siteye entegre ediyoruz.

ANAHTAR KELİME ÇALIŞMASI

Web sitesini yapmaya başlamadan önce, temel anahtar kelimelerinizi çalışıyor, bu kelimelerin anasayfada doğru bir şekilde konumlanmasını sağlıyoruz. İçerik olarak SEO için optimize edilmiş şekilde, sitenizin temellerini atıyoruz.

SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU

Web sitenize; Facebook, Instagram, Youtube başta olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarını entegre ediyoruz. Aktif paylaşım yaptığınız hesaplarınızdaki içerik ve postları çekerek; web sitenizde görünmesini sağlıyoruz.

PİXEL KURULUMU

Facebook & Instagram reklamlarınızın ve hedef kitlenizin optimizasyonunu sağlayan, dijital reklamlar için olmazsa olmaz yapı taşlarından olan Facebook Pixel’ini web sitenize entegre ediyoruz.

GOOGLE MAP

İşletmenizin açık adresi varsa, sizi Google Haritalar’a ekleyerek, müşterileriniz tarafından daha kolay bulunmanızı sağlıyoruz.

GOOGLE ANALİTİCS VE ADS ENTEGRASYONU

Web sitenizin tüm analizlerini yapabileceğiniz, kendinizi ve hedeflerinizi optimize edebileceğiniz veriler sağlayan Google Analitcs’in kurulumunu ve siteye entegrasyonunu sağlıyoruz.

Sunduğumuz tüm imkanlar SİZİN OLSUN...

Hayalinizdeki web sitesi için hemen formu doldurun, sizi arayalım, sunduğumuz tüm imkanlar sizin olsun.

Responsive Tasarım

Mobil

Tüm siteyi mobil için uyumlu hale getiriyor; gerektiği durumlarda ayrı web sayfaları ve bölümleri hazırlıyoruz.

Tablet

Tüm siteyi tablet için uyumlu hale getiriyor; gerektiği durumlarda ayrı web sayfaları ve bölümleri hazırlıyoruz.

Konuşma başlat
www.miniwebajansim.com
Hoşgeldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz?